Prelegenci II Uczelnianej Debaty

2018-02-28

Pragniemy przybliżyć Państwu dwóch z pośród wczorajszych Prelegentów, uczestniczących w II Uczelnianej Debacie Biznesowej:

 

Łukasz Kmieć

Od 2015 roku jest uczestnikiem studiów doktoranckich na Katedrze Ekonomiki Nieruchomości i Procesu Inwestycyjnego Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Ukończył dwa kierunki studiów, tj. budownictwo na Politechnice Krakowskiej oraz ekonomię na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

Od wielu lat związany z rynkiem nieruchomości. Doświadczenie zdobywał pracując jako agent nieruchomości oraz doradca w zakresie kredytów hipotecznych. Ukończył również studia oraz praktykę zawodową w zakresie wyceny nieruchomości. Obecnie prowadzi własne biuro nieruchomości. Prowadzi także analizy związane z rynkiem nieruchomości.

W wolnym czasie nie stroni od aktywności fizycznej takiej jak siłownia, czy tenis, lubi także czytać dobrą publicystykę z zakresu polityki oraz ekonomii.


 


 

Justyna Tomala


 

Doktorantka na Wydziale Ekonomii i Stosunków Międzynarodowych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Absolwentka Stosunków Międzynarodowych (specjalność Wydziałowa Indywidualna Ścieżka Edukacyjna) na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Zainteresowania naukowe dotyczą ekonomii rozwoju, zjawiska „klątwy surowcowej” (resource curse), przemysłu wydobywczego (zwłaszcza metali ziem rzadkich) oraz przemysłu stalowego. Wolontariusz i edukator Polskiej Akcji Humanitarnej, a także Sekretarzem Stowarzyszenia Studentów i Absolwentów Wydziałowej Indywidualnej Ścieżki Edukacyjnej – „WISE”. 

Członek:

- Koła Naukowego Analiz Makroekonomicznych (od 2017 r.),

- Koła Naukowego WISE (od 2015 r.), oraz

- Koła Nauk Politycznych "Homo Politicus" (od 2012 r.).

Wolontariusz podczas XXV i XXVI Forum Ekonomicznego w Krynicy-Zdroju.

 

 

 


Projekt finansowany w ramach programu Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego